Jak probíhá terapie a co všechno lze vlastně řešit?

05.11.2020

Věřím, že naše tělo je dokonalý nástroj a zdraví náš přirozený stav, proto je dobré věnovat pozornost tomu, co nám tělo říká. Nejlehčí vodítko jsou tedy potíže, nemoci nebo bolesti, které nás trápí. Existuje pár jednoduchých základních vodítek a vysvětlení, co jaký orgán nebo nemoc říkají o nás... uvedu pár příkladů - prsa - nevyřešené vztahy s matkou, děloha - otec, oči - co nevidíme, játra vztek, kašel něco nás dusí, nohy životní cesta....rakovina má společný jmenovat křivda a perfekcionalismus...a další. Jsou to malá vodítka, která nám napoví a dále již testuji s konkrétními lidmi jejich konkrétní potíže...proč je má a co jejich příčina...po odhalení a rozpuštění příčin se tělo nemoci zbavuje, již nám nemusí náš špatný směr přece ukazovat...


Nemusíme být ale nemocní, abychom potřebovali "terapii". Často se nacházíme v situacích, kterým nerozumíme...proč se nám dějí? Proč nenacházíme partnera, proč nemůžeme mít miminko, jakou mám hledat práci? Proč nejsem šťastný/naplněný...proč nemám energii a jsem unavený? Terapie ať už osobní nebo telefonická probíhá tedy příjemným rozhovorem, ve kterém mi nejdříve sdělíte, co vás trápí a poté hledáme příčinu problému, zaobíráme se i nezpracovanými starými programy, emocemi, a výsledkem je pochopení a úleva, nadhled.

Někteří lidé se na mě obrací s prosbou o odvedení svých bližních do Světla, tedy po odvedení naše spolupráce končí. Někteří zjistili, že již něco mezi nebem a zemí existuje a sami jsou na své Duchovní cestě a tak čas od času chtějí svůj příběh sdělit a poprosí o nadhled nezávislé osoby. Každý to občas potřebuje a i já mám své oblíbené terapeuty, na které se s láskou a důvěrou obracím. 
Ať už potřebujete cokoliv a moje psaní Vás zaujalo, věřím, že najdeme řešení na cokoliv...jen pozor, já Vám velice ráda poradím, ale uzdravení, pochopení a aplikace poznaných a pochopených věcí do Vašeho života, to je jen a jen na Vás.

Těším se na Vaše příběhy

       
Zuz