ABOUT ME


Jmenuji se Zuzana Kostovčíková a narodila jsem se 27. 12. 1984. Od dětství jsem se věnovala tanci  a studiu jazyků. Vystudovala jsem magisterský obor Mezinárodní studia - diplomacie na Vysoké škole ekonomické v Praze. Jsem vdaná a mám dceru. Kromě péče o rodinu se věnuji své početné smečce zvířat a také tanci, józe, vyučuji ženy a děti.. do budoucna bych ráda rozvíjela a podporovala kromě psychického a fyzického zdraví svých klientů také programy na podporu matek a seniorů v nouzi a programy na uzdravení planety.
 

Na duchovní cestu jsem se dostala po smrti své matky v roce 2009, která umřela na rakovinu. Ještě před svou smrtí se začala zajímat o věci mezi nebem a zemí a snažila se nalézt příčinu svého onemocnění. Po smrti jsme se se sestrou spojili s její terapeutkou Maruškou Heráleckou a začaly navštěvovat její semináře. Po letech učení a meditací jsem začala pociťovat, že zemřelé bytosti vidím a postupně lépe a lépe slyším a vnímám, ať už ty ve Světle nebo ty, co jsou zaseknuté po smrti na Zemi. Začala jsem se v této oblasti více rozvíjet, stejně jako jsem dále komunikovala s vesmírem a svojí duší na více témat, co mě zajímala. Pochopila jsem a přijala spoustu věcí, stejně jako jsem dala sbohem spoustě starých rodinných vzorců a dogmat, která mě připravovala o pocit vnitřního štěstí. Zjistila jsem, že se na mě obrací čím dál více lidí s prosbou o radu, nebo s odvedením zemřelých blízkých. Rozhodla jsem se tedy touto cestou zveřejnit, že mě o radu nebo pomoc může zkontaktovat každý, kdo bude potřebovat.


Absolvovala jsem v průběhu let následující kurzy:

SOFIOTERAPIE

KURZ 1 - 6

Sofioterapie se zabývá nalezením pravé podstaty vzniku nemocí, odhalením a pochopením všech vlivů na zdravotní či psychický stav člověka, přijetím nových osvobozujících poznání a navozením změny nepotřebných či zastaralých programů v mysli. Cílem sofioterapie je nalezení vnitřního míru skrze moudrost pochopení souvislostí. 

Technika kvantového doteku Metrixu 1 a 2

Technika Kvantového Doteku Matrixu (TKDM) je způsob transformace vlastního vědomí. Je to cesta, jak v sobě objevit svou vnitřní sílu, pomocí které změníme vnímání svého života. Tuto vnitřní sílu máme všichni v sobě, jen ji vědomě nevyužíváme. Technika ukazuje jednoduchý praktický návod, jak ji v sobě znovuobjevit. Využívá principů popisovaných kvantovými fyziky, které byly od 70. let minulého stol. rozvíjeny v Americe, kde dnes jsou běžně používány a také principů používaných v západní medicíně.


kurz Yuen Method

Yuen Method je čínské energetické léčení při kterém se napravují nerovnováhy nežádoucích nastavení v energetických okruzích těla i mimo něj. Tyto opravy se provádějí na těch nejvyšších energetických úrovních a často při nich dochází k okamžitým napravením zejména fyzického stavu. Funguje tak, že terapeut přímo a vědomě nastavuje vaše tělo i mysl pro správnou funkci a tudíž doslova opravuje daný problém.

Tato metoda má původ v klášteře Shaolin.

kurz Uvolnění emocí

Emoce jsou v našich životech velice důležité. Nejen proto, že bez emocí bychom měli velmi "plochý" život, ale proto, že některé prožité, nezpracované, nebo potlačené emoce dokážou naše životy zásadně ovlivnit. K uvolnění emocí používám různé techniky např. metoda Cesta.Pokud jsem Vám pomohla nebo je Vám sympatické, čemu se věnuji,

děkuji, že mě podporujete